Bitcoin SV długoterminowa analiza cenowa: 31 lipca

Zastrzeżenie: Poniższa prognoza cenowa powinna zostać zmieniona w ciągu następnego tygodnia.

W związku z tym, że rynek zbiorowy jest niezwykle byczy, było mało prawdopodobne, aby czołowi altcoiniści nie przyłączyli się do rajdu. Ogólny rynek Bitcoin Evolution SV był dodatni, a aktywa odnotowały wzrost o 2,42% w ciągu ostatniego dnia. Jednak dla BSV głównym rozwojem było naruszenie powyżej oporu $197 po raz pierwszy od 1 tygodnia czerwca.

Z 12-godzinnego wykresu można zauważyć, że Bitcoin SV oscyluje pomiędzy liniami trendu kanału rosnącego od połowy czerwca 2020 roku. Niedźwiedzia breakout miał mieć miejsce przedtem sam, ale cena zdołała utrzymać się powyżej długoterminowego oporu przy $197. Wycena kontynuowała jednak mediację w ramach kanału równoległego. Chociaż wzorzec nie pójdzie pod niedźwiedzią przerwę, chyba że token nurkowania poniżej 180 dolarów, jest szansa na wycofanie się do 197 dolarów w ciągu następnego tygodnia.

Dla Bitcoin SV, jedno jest pewne, nie będzie miał żadnego punktu spustowego na rynku, aby popchnąć do przodu z byczym impetem.

Atut jest wyłącznie wzrost na grzbiecie wspólnego rynku, stąd jako byczy rajd ustąpi w branży, BSV prawdopodobnie również osłabnie.

Wraz ze spadkiem wolumenu handlu na wykresach, wskazuje to na znaczącą dywergencję niedźwiedzią, ponieważ cena nadal utrzymuje się pod oporem na poziomie 217 dolarów.

Zgodnie ze wskaźnikami rynkowymi, MACD powoli przesuwa się w kierunku obrotu niedźwiedziego, a niebieska linia wyraźnie przesuwa się w kierunku linii czerwonej.

Relatywny Wskaźnik Siły lub RSI również wskazuje na trend spadkowy, ponieważ rynek zaczyna się przesuwać poniżej strefy wykupu.

Niezdolność Bitcoin SV do utrzymania własnego rynku jest widoczna na wykresach korelacji. Od początku lipca korelacja z Bitcoinem wzrosła z 0,69 do 0,76 pomiędzy obydwoma aktywami. Bitcoin zazwyczaj wykazuje dużą dominację na pozostałej części rynku, co wyraźnie widać na powyższym wykresie.

Wniosek .

Dla Bitcoin SV, przerwa powyżej 217 dolarów będzie bardzo pozytywna, ale wydaje się trochę mało prawdopodobna, biorąc pod uwagę fakt, że dynamika jest zależna od innych aktywów. Ostateczny spadek do 197 dolarów spodziewany jest w przyszłym tygodniu.

Related Articles

Bitcoin’s Latest Bull Rally Mirrors 2017 Bull Run

A recente semana foi o paraíso dourado para a comunidade criptográfica, pois o Bitcoin finalmente ultrapassou a marca de 10000 dólares. E no momento de relatar isto, a Bitcoin está sendo negociada a $11.710. A maioria das trocas de moedas criptográficas ao redor do mundo viu um aumento no registro de novos clientes na última […]
Read more

So übertragen Sie Fotos, Videos und mehr mit Android Beam

Google mag in vielen Dingen gut sein, aber es gehört nicht dazu, großartige Funktionen hervorzuheben. Nehmen Sie zum Beispiel Now auf Tap. Es ist ein Feature, das in Android 6.0 Marshmallow eingeführt wurde und sich allmählich verbessert und leistungsfähiger geworden ist. Der Suchriese präsentiert diese Funktion jedoch nirgendwo in Android – stattdessen „entdecken“ Sie sie, […]
Read more
Search for: